Un roman in varsta de 22 de ani a fost retinut de autoritatile spaniole pentru ca a snopit in bataie un barbat.
Tanarul a fost platit de un individ, care i-a cerut sa-l bata pe iubitul fostei lui prietene, scrie La Region.
La usa a raspuns un barbat iar cei patru au inceput sa-i aplice pumni si picioare. Ulterior, au urmarit victima si au batut-o din nou. Barbatul, de 37 de ani, a ajuns la spital cu mai multe contuzii.
Se pare insa ca agresorii si-au confundat victima, pentru ca in loc sa-l bata pe romanul pentru care au fost platiti, l-au snopit pe tatal vitreg al acestuia.

















